Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Megrázott az áram most lessz...

Megrázott az áram most lessz valami bajom?

Figyelt kérdés

Ma kb 1 órája hallgattam a zenêt fülesen és a külsõ hardomnak az usb os része a földön volt a tápkábela pedig be volt dugva a hard ba és (mezítláb) râléptem és megrázott/megcsípott



lehet bajom??



13/F



#USB #áram #sokkol
2014. szept. 15. 00:29
 1/9 anonim válasza:
nem
2014. szept. 15. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi bajod. :) Nekem akkor sem lett tőle semmi bajom, mikor (jó) pár másodpercre el sem tudtam engedni a vezetéket.
2014. szept. 15. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha bajod lenne akkor nem tudnad feltenni ezt a kerdest. :P
2014. szept. 15. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem világos hogy mi rázott meg


Ha a 230V és utána bemész a kórházba akkor az a hivatalos eljárás hogy befektetnek az intenzívbe 24 órára mert 24 órán belül bármi is történhet. de ha 12 óra alatt nem történt semmi akkor már viszonylag kicsi az esélye hogy fog.


Viszont ilyenkor egy EKGt mindenképpen érdemes megcsináltatni

2014. szept. 15. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
amúgy ha ráléptél és nem fogtál meg közben semmit akkor a szívedet elvileg nem érte az ütés de egy EKGt ajánlott kérni a sürgősségin
2014. szept. 15. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Tengor ***** válasza:

Javítsatok ki ha tévedek, de külső meghajtóknak a tápjából már csak 5/12 V jön ki és 2-2 A.

Az USB csatlakozóban pedig nincs is táp.

2014. szept. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha 12V csapta meg akkor tök mindegy mennyi áramot tud leadni a tápegység... :)))))
2014. szept. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#6


de igen! Az USB csatlakozóban is van táp, különben nem lehetne mobil telefont tölteni vele.

2014. szept. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Tengor ***** válasza:

#8, megnézem, amint te egy külső HDD USB csatlakozójával (amit bedugsz a gépbe) telefont töltesz :)


Egyébként szerintem a kérdezőn gyapjú pulcsi volt (ilyen időben már kell is) és mindössze csak leföldelte magát a csatlakozón keresztül.

2014. szept. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!