Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Én Szeretnék egy olyan web...

Én Szeretnék egy olyan web oldalt késziteni, ami hasonló a facebook hoz. Hogyan lehetséges azz persze ingyen és ugy ha lehet hogy a számitó gépemem ugy értem hogy nem más domain nev legyn az hanem a sajátom az hogy lehetséges?

Figyelt kérdés
olyan ra gondolok hogy:Lehesen Képet fel tölteni lehesen ismiket keresni és lehesen regizni és lehesen pm en irkalni nagyából ilyen kellene köszi előre is.
2014. szept. 16. 21:15
 1/4 anonim ***** válasza:
91%
Számodra ez elérhetetlen cél,mert sötét vagy mint az éjszaka. Egy mondatot nem bírsz helyes leírni,nem hogy oldalt készíteni.
2014. szept. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

szia pistike

simán meg tudod csinálni, rakd ki LEGO-ból

ügyes legyél!

aztán zsupsz az ágyba, reggel ovi!

2014. szept. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Lehetséges, de ahhoz komoly tudás szükséges. Megvan neked a számítástechnikai tudás?

Saját számítógéped akarod szervernek használni? Ahhoz nem elég egy sima PC.

2014. szept. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Ja és ezt el ne képzeld ingyen, szerinted Zuckerberg (asszem így hívják) semmi összeget sem tett bele.

És szervezz adomány gyűjtést (az "ismi"jeid, biztos ott lesznek, hisz hová máshová nem akarnànak "regizni" mint egy 5 éves oldalára)

Valld be ezt te sem gondoltad komolyan, ha mégis ezen nyáron nem valósíthatod meg, mert ahogy a 2es írta, szeptemberben ovi!!! Egyébként nem is tudtam hogy oviban is meg lehet bukni. Úgy látom neked sikerült, mer már hat éve nem engednek tovább iskolába.

2020. aug. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!