Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hangfalat vagy fejhallgatót...

Hangfalat vagy fejhallgatót vegyek, többi lent?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék rá 5k-nál többet költeni, zenét hallgatnék rajta meg játszanék(WOT, Battlefield, Cod stb)

Melikkel járnék jobban ilyen árkategóriában és melyik kevésbé ártalmas a fülnek. Ha tudtok valami jót ajánljatok légyszíves.

Hangfalra van már jelöltem vettem még égebben ilyet csak nem a saját gépemhez és nagyon bevált persze ha van jobb az is szóba jöhet.(de felment az áre én olcsóbban vettem) [link]


Előre is köszönöm.



2014. nov. 2. 22:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez éppen olyan kérdés, mint a szemüveg, vagy kontaktlencse.

Kinek a pap, kinek a papné.

Kérdés, hogy szereted-e a hangerőt, milyen vastagok a falak és hogy a szomszédok hogy viszonyulnak a zenédhez?!

2014. nov. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Jól értem, hogy az a kérdés, hogy 5 ezer ft-ból mit vegyél fülest, vagy aktív hangfalat? :D

A hangtechnikában ez az összeg egy vicc, ennyiért nem kapsz értékelhető hangfalat, csak műanyag szemetet. Bocs, ez az igazság!


Egyértelműen fejhallgató, talán abban ki lehet fogni olyat, ami egész jó, még ennyiért is!

2014. nov. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem kevés a watt, de lehet, hogy neked elég is csak pc-hez. Fülhallgatót én nem vennék-hossútávon rontja a hallást. Ha mégis azt a 2.1-est vennéd, én a helyedben raknék vattát mindegyik dobozba a hangzás javítása érdekében, szerintem sokat csinál, csak egy csavarhúzó és egy kevés gyapjú, ruhadarab, valami vatta megteszi. Ha nem baj a kicsit kevesebb basszus, cserébe kicsit szebb szebb hangot kapsz, ha betömöd a mélyláda reflexnyílását egy anyagdarabbal.
2014. nov. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egy jó FEJhallgató, ha normális hangerővel használod, értelmes ember módjára, akkor nem rontja semmivel jobban a hallást, mint ha hangdobozokkal ki lenne hangosítva.


Ha az "agybadugósat" üvöltözteted, akkor tényleg ártasz magadnak, nem is keveset!

2014. nov. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, szerintem hangfal lesz mert az máshol is hasznosítható majd.
2014. nov. 6. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!