Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Sims 2! Miért van, hogy hiába...

Sims 2! Miért van, hogy hiába lejárt az idő, nem megy el a vacsoráról az iskolaigazgató?

Figyelt kérdés
Igazából fogadni sem tudtam nem lehet vele semmit csinálni, nem mozdul.Van erre valami cheat?Vagy frissítés bármi?Mit csináljak?

2014. nov. 5. 17:41
 1/6 anonim ***** válasza:

resetsim(es a sim neve)

sims 3ban bevalik nemtudom hogy a kettoben bevalik-e egy probat meger

2014. nov. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hú nagyon köszi, kipróbálom!kis nagy betű az mindegy?és egybe írjam?
2014. nov. 5. 18:21
 3/6 A kérdező kommentje:
Sajnos, sehogysem vált be, viszont elköltöztettem a családot egy másik házba amit be is rendeztem meg minden, játszottam kb 20-30 percig és kilépett,azt írta ki hogy az alkalmazás hibát észlelt ezért most leáll.Azóta akárhányszor belépek kis idő múlva kilép mentés nélkül a játék?DE Miééééééért? kiborít :D
2014. nov. 7. 13:03
 4/6 anonim válasza:
Játékhiba sajnos, lehet, hogy újra kellene telepíteni
2014. dec. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Az újratelepítés sajnos nem ér semmit, nekem ezt rengeteg ideig csinálta, amióta új gépem van, azóta nem. Szerintem videókártyával állhat kapcsolatban, vagy igazából fogalmam sincs, soha nem jöttem rá. Akkoriban sok letöltésem volt, nem igazán vitte a játékot, most nagyon is jól viszi az új gép miatt, azóta nem csinálja ezt.
2015. jan. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget, de már letöröltem és inkább feltettem a Sims3-at :>
2015. febr. 2. 10:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!