Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen internet előfizetést...

Milyen internet előfizetést javasoltok?

Figyelt kérdés
Már befürödtem a T-Commal, és másfél év után a Vodafone mobilnet szolgáltatása is teljesen lezüllött. Túlszámláznak, indok nélkül lassítanak, elszivárognak a gigáim úgy, hogy le se netezem. Milyen megbízható szolgáltató van, ami vidéken is szolgáltat, és nincs kapcsolatban ezekkel a semmitérő cégekkel? Nem nagyvárosi vagyok, ezért próbálkoztam eddig mobilnettel, havi 8-10 giga forgalom eddig bőven elég volt, és drágát se akarok.

2014. nov. 29. 22:42
 1/2 anonim válasza:
Hát én nem tudom melyiket válaszd, de azt igen melyiket ne: Vodafone. Kerüld el messzire, használhatatlan, ezért épp most adományoztam el sms-ben a feltöltött egyenlegemet csak hogy ne maradjon ezeké, vissza ugyanis nem adják, lebeszélni vagy lemobilvásárolni sem engedik, holott technikai akadálya nincsen. Sz@rházi banda, persze lehet a többi sem jobb.
2014. nov. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az ócska sz**házi banda múlt héten 1000 forinttal számlázott túl, ki is derült a bibi, amikor az operátort felhívtam, erre azt mondta, fizessem be a túlszámlázott összeget, és majd 1000 forinttal kompenzálnak. Hát ezek után fizeti a franc be nekik, majd küldjenek normális csekket a valós fogyasztásommal. Én biztos lépek a vodától.
2014. nov. 30. 22:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!