Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Vettem egy kulso 2TB hardisket...

Vettem egy kulso 2TB hardisket (seagate) ha ki van kapcsolva a trafobol sipolo hang jon, mukodes kozben semmi gond, csend es nem is melegszik?

Figyelt kérdés
2014. dec. 29. 21:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem trafó, kapcsolóüzemű tápegység. A nagyfrekvenciás része ad sípoló hangot, lehet hogy kissé hanyagul szerelték össze. Húzd ki ha nem használod.
2014. dec. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja kb, ennyi amit tehetsz, hogy kihúzod, vagy szerzel egy ugyanilyen feszültséget szolgáltató másik tápot hozzá, és ha az jó, azt nem kell húzgálni sem ! Nekem a monitorom csinálja ezt, de 8 év után, így, ha nem használom azt is áramtalanítom (abban benne van egy kapcs. üzemü táp).
2014. dec. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Akkor nem lesz gond vele? Erdekes mert ha az usb-t kihuzom a gepbol akkor sem sipol.
2014. dec. 30. 22:59
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lesz, bár az valóban furcsa, hogy ha benne van az usb, de mondjuk maga a vinyó kikapcsolt állapotban van, akkor is sípol. De ha használod, akkor jó, én nem foglalkoznék ezzel ! Én is a az éppen nem használatos perifériákat mindig áramtalanítom, így lehet a legjobban megvédeni őket a "nemkívánt" tönkremenéstől !
2014. dec. 31. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A szamitogep is ki van kapcsolva es megis sipol ha bele van dugva. Viszont ha a tevebe dugom es ugy kapcsolom ki akkor sem sipol ,talan a geppel van gond passz.
2015. jan. 2. 12:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!