Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mien gamer egeret és billentyű...

Mien gamer egeret és billentyűzetet vegyek?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy gamer egeret és egy billentyűzetet. Magyar kiosztásut és 10000 ft-bol jöjön ki a kető együtt. (Nem feltétlenül egy csomagban) Tipeket előre is köszönöm :-)

2015. jan. 7. 22:39
 1/5 zageer válasza:

Én egérnek egy A4tech bloody v7-et használok, elég olcsó a többi gamer egérhez képest, de nekem nagyon tetszik. Én 4500 Ft-ért vettem. Oldalt +2 gomb felül pedig 3db "profil" beállító gomb, ami annyit tesz, hogy előre beállított mentések között tudsz választani (pl: 2x balklikk, oldalléptető gomb legyen az oldalsó kettő stb.) Én teljesen meg vagyok vele elégedve.

Itt egy teszt róla ha érdekel:


[link]


Billentyűzetet nem éri meg szerintem 5000 Ft-ért vásárolni nem nyújtanak semmi pluszt, akkor ha mindenképp akarsz gamer billentyűzetet ruházz be egy drágábba, esetleg egy mechanikusba. Én egy sima Teszkós billentyűzetet használok 3 és nem látom szükségesnek a lecserélését, azon kívül hogy kicsit hangosabb amikor lenyomsz egy billentyűt nincs más probléma ezekkel az 500 forintosokkal.

2015. jan. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

razer egér és bill aliexpress-ről

kijön 10e-ből a kettő

2015. jan. 8. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Iet vegyél ketőt. De ez csakk tip.
2015. jan. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az alixpres licitálós vagy mér ijen olcsó?
2015. jan. 8. 16:22
 5/5 anonim ***** válasza:
Keletről rendelve szinte minden olcsóbb, még akkor ha fen akad vámon. Csak hát a szállítási idő meg a garancia...
2015. ápr. 22. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!