Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A szolgáltató szempontjából...

Morzsi666 kérdése:

A szolgáltató szempontjából mennyi áramfogyasztás számít soknak? Van lakossági felső havi KWh határ ami fölött engedély vagy bejelentés kell?

Figyelt kérdés
Azt olvastam ma egy kékfény jellegű cikkben, hogy az áramszolgáltató ellenőrzéseket tarthat áramlopást gyanítva, ha a havi áramfogyasztás hirtelen csökken vagy megugrik. Most váltottam albérletet, és relatíve elég sok áramot használok (4-500KWh körül) itthon. Vajon mennyi fogyasztás számít soknak? Van lakossági felső határ ami fölött engedély vagy bejelentés kell? Ha előttem nem laktak itt fél éve, én meg most elkezdem tekerni az órát, holnap jön az áramkommandó? :D Nyilván nem, de érdekel a téma. A válaszokat köszönöm előre is!
2015. jan. 10. 05:30
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!