Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Valószínűleg lehalgatnak ki...

Valószínűleg lehalgatnak ki lehet ezt mérni valahogy?

Figyelt kérdés
Van olyan cég ami ki tudja deríteni ,hogy van e "poloska" elrejtve ott ahol mondom?

2015. jan. 11. 03:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Valószínűleg csak paranoid skizofrén vagy, és üldöztetéses téveseszméd van. Vizsgáltasd ki magad pszichiáterrel.


[link]


A súlyos pszichiátriai kórképek -hallucináció melletti- másik jellegzetes tünete a téveseszme, mely a gondolkodás tartalmi zavarai közé tartozik.


A téveseszme olyan, tartósan fennálló gondolat, mely minden valóságalapot nélkülöz, vagy valamilyen esemény félreértelmezéséből eredeztethető. Ezek az eszmék mindig „én-központúak“, vagyis mindig az egyénre vonatkoznak (őt figyelik meg, belé szeretnek bele, ő mindenható, stb). Az egyén sosem kérdőjelezi meg a gondolatok tartalmát, és sosem kételkedik benne, még akkor sem, ha rajta kívül senki sem hisz benne vagy nyilvánvaló bizonyítékok szólnak ellene. A legvadabb gondolatot is teljesen reálisnak tartja.

A beteg magatartásán nem feltétlenül vehető észre a kóros meggyőződése, akár teljesen rejtve is maradhat a felületes szemlélő számára.


Üldöztetéses: A beteg meggyőződése, hogy követik, figyelik. Komolyabb esetben a titkosszolgálatok, a maffia figyeli meg. Az egyén mindent megtesz, hogy kivédje a megfigyelést és minden apró eseményt gyanúsnak tart, illetve meg tud magyarázni.


Téveseszmék gyógyítása egyértelműen gyógyszeres terápiát igényel. Mivel a beteg meggyőződése, hogy igaza van és hite valós, így nem érdemes ellentmondani neki, vagy megpróbálni meggyőzni ellenvéleményünkről. Ezzel legfeljebb csak a bizalmát veszíti el bennünk, vagy agresszívvé válik. Ugyanakkor nem helyes belehelyezkedni a téveseszmébe sem és igazat adni neki, mivel ezzel megerősítve érzi állítását. Persze felmerül a kérdés, hogy mit lehet akkor tenni? A legegyszerűbb megoldás ilyenkor kórházba juttatni a pácienst, hogy mihamarabb megkapja a megfelelő kezelést. Nagyon makacs, mélyen gyökerező téveseszmék a gondosan beállított gyógyszeres terápia ellenére is megmaradhatnak enyhébb, vagy töredékes formában. Ezekben az esetekben az a cél, hogy a beteg megértse, hogy gondolatai túlzóak, vagy alaptalanok és megtanuljon együtt élni a betegségével.

2015. jan. 11. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Magánnyomozó irodákat hívj fel.
2015. jan. 11. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Igen, kideríthető...


Van egy rossz hírem..nem csal lehallgatnak, látnak is.

Az eredmény a megfigyelőnek sokkal gazdagabb.


Kamerát keress, ne poloskát.

2015. jan. 11. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat. Az elsőnek űzenem hogy beteg fogyatékkal élő. Nem vagyok olyan kedvemben hogy ilyenekkel szórakozzak.
2015. jan. 11. 08:23
 5/12 anonim ***** válasza:

Szia.megírod pm-ben,miért gondolod?


Kimérni is lehet az adókat,illetve aki ilyesmivel foglalkozik tudja hol keresse,mit keressen.

2015. jan. 11. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem akarok konkrét lenni de a lényeg hogy valaki olyan dolgokról tud amiről kizárt dolog hogy tudjon. De nem is érdekelt annyira amíg nem találtam egy lehalgatót. De egynek még lennie kell mert nem ennek a lehalgatónak a közelében hangzott el az amiről tud. Nem akarom hogy tudja hogy tudom ezért nem vagyok konkrét véletlenül Nehogy ide tévedjen.
2015. jan. 11. 09:19
 7/12 anonim ***** válasza:
Qnem feltétlen a lakás belterületén keresendő. Laktam társasházba, a wc,illetve konyha és kamra szellőző csöveiben nagyon okosan lehet végezni a lehallgatást, mindenképp állj fel egy létrára és tükörrel nézz bele.
2015. jan. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Kerestem nem keveset valami detektor kütyü kell. Na ha megtalálom megírom ide meg világgá kürtölöm ezt a féreg dolgot.
2015. jan. 11. 09:48
 9/12 anonim ***** válasza:

Mivel itt úgyis anonim mindenki, tegyél már fel 1-2 fotót a kepfeltoltes.hu-ra, hogy mit találtál, ez mindenkit érdekelne. De legalább elkezdted hamis infókkal etetni? :)

Ha ráguglizok a poloska keresés szavakra, több cég is ajánl felderítést, ezekkel mi van, nem megbízhatóak?

2015. jan. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Kérdező: "Az elsőnek űzenem hogy beteg fogyatékkal élő. Nem vagyok olyan kedvemben hogy ilyenekkel szórakozzak."

i

TE vagy beteg, de konkrétan,klinikai értelemben, ezt kéne megértened. Tudjuk, hogy nem "szórakozol", hanem BETEG VAGY.


Idézem a szakmai cikket a paranoid skizofrén téveseszmékről:

"Mivel a beteg meggyőződése, hogy igaza van és hite valós, így nem érdemes ellentmondani neki, vagy megpróbálni meggyőzni ellenvéleményünkről. Ezzel legfeljebb csak a bizalmát veszíti el bennünk, vagy agresszívvé válik."


Tökéletesen illik a képbe a válaszod.

Értsd meg, hogy beteg vagy, ez a lehallgatásos téveseszme nem a valóság, ez csak a fejedben történik.

Sürgősen fordulj orvoshoz, mert gyógyszeresen jól kezelhető a dolog.

2015. jan. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!