Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Érzékeli a tűzjelző a cigarett...

Érzékeli a tűzjelző a cigarettafüstöt?

Figyelt kérdés
Nemrég szerelték fel a hálószobába és az előszobába. Ha a konyhában dohányzom, ami az előszobából nyílik, de van ajtó, beindul a riasztás?
2015. febr. 3. 20:01
 1/6 A kérdező kommentje:
Füstjelző.
2015. febr. 3. 20:03
 2/6 anonim válasza:
Aha beindul kapcsold ki vagy udvar/terasz/erkély.
2015. febr. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hogyan kell kikapcsolni? Elemes, de hozzá sem merek érni, félek, hogy elkezd pittyegni.
2015. febr. 3. 21:17
 4/6 anonim ***** válasza:
35%
A többi ember meg fulladjon meg tűz esetén igaz? Egyenek füstöt konyhában? Húzz bagózni az utcára.
2015. febr. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ad1: Nem igazán arra válaszoltál, ami a kérdés volt.

Ad2: Ebben a hangnemben, hogy "húzz", ne akarj másoknak tanácsokat adni.

2015. febr. 3. 22:33
 6/6 gabiari válasza:
100%

Csak az a biztos, ha kipróbálod. Úgy tudom, hogy a füstjelzők a levegő átlátszóságát elemzik, ha úgymond vágni lehet a füstöt, akkor bejeleznek, de kultúrált dohányzási szokások mellett, pláne ha egy ajtó is elválaszt, akkor nem.

Még annyit , hogy voltam olyan épületben, ahol a takarítónő úgy felverte a port, hogy riasztott, én meg befúrtam egy kisebb tipplit a detektortól fél méterre(lesz ami lesz) és semmi.

2015. febr. 4. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!