Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Szerintetek okozhat zárlatot...

Szerintetek okozhat zárlatot tüzet egy új típusú hosszabbító ha be van dugva és nincs benne semmi? Sok áramot fogyaszt?

Figyelt kérdés
De most komolyan. és hogyha 3 hosszabbító zsinór van egy konnektorba dugva?
2015. febr. 15. 07:37
 1/7 anonim ***** válasza:

"okozhat zárlatot tüzet egy új típusú hosszabbító ha be van dugva"


igen,minden áram alatt lévő dolog akár ki is gyulladhat,

*de általában nem szokott

2015. febr. 15. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Milyen az az új típusú hosszabbító?
2015. febr. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hogy egy bedugott hoszabbító mennyi áramot fogyaszt? Hát apukám, szerintem nem fog feltűnni a villanyszámlán. Egy bedugott hosszabbító még annyit sem fogyaszt, mint egy hűtőszekrény.
2015. febr. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Okozhat főleg a tescos olcsó szétszedhetetlen kinai vackok!

Hiába van földelt dugó rajta ,szétszedve tapasztaltam kéteres kábellel van bekötve, a földelés egyáltalán nem volt!

a bedugott hosszabbító természetesen üresen nem fogyaszt áramot,de nagyon nem mindegy mekkora fogyastót dugsz rá ,mennyire melegszik és mekkora lesz a feszültségesése a végponton!

2015. febr. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Hát be vannak dugva ilyen vezeték nélküli 3-as elosztók benne adapterek de évek óta ugyan azok telefontöltők.

Van 2 laptopom és a szekrény mögül egy dupla konnektorból 2 üres kapcsológomb nélküli 1,5 m hosszabbító de nincs bedugva semmi és a 4 lámpám egy neon egy csillár egy steklámpa és egy commodore xnenon állólámpa gyári tűv kiadás! összesen 280w 2 rendszerrel jön be a szobámba!


Ez már tűzveszélyes? Mert lecsapta valami a biztosítékot nálunk ma reggel de csak nálunk és elsőnek a folyosón majd az én szobámba és anyám azt mondja hogy azért mert annyi minden be van dugva nálam! Lehetséges hogy ami 10 éve érintetlenül áll az most okozzon ilyet? Amúgy többször volt nálunk elektromos tűz de az a konyha és a fürdőszobában volt!

2015. febr. 15. 17:25
 6/7 anonim ***** válasza:
#4-es Én szedtem szét ilyen hulladék nem szerehető elosztót. Érdekes, hogy amikor nagy szívás árán szétszetem, ami a kábelt fogja abba bele volt vágva a csillag csavar profil. De igen sajnos igazad van, hogy a kínaiak sz@rna a védőérintkezésre.
2015. febr. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Van egy kínai hosszabítóm abba van bedugva a kínai neonlámpám egy tűv-ös a tűv lámpámnak a többi GS márkályú és mind 3500W hosszabító kapcsolóval! Szerintem a kínait elpostázom Orbán Viktornak! Szerintetek is jó ötlet? :D
2015. febr. 15. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!