Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb minőségű...

Melyik a legjobb minőségű basszusgitár 30.000 alatt?

Figyelt kérdés
2008. aug. 27. 20:14
 1/5 A kérdező kommentje:
vagy ezalatt nincs is olyan ami jól szólna(rockzenéhez):S?!
2008. aug. 27. 20:16
 2/5 anonim ***** válasza:
93%

30.000 alatt bassgitárt újonnan jót nem fogsz tudni venni sajnos. Az elviselhetőbbek 50-60k-nál kezdődnek.

Használtan találhatsz esetleg, de használtan meg csak úgy érdemes venni, ha értesz hozzá, és kipróbálás után jónak találod. Ha kezdő vagy akkor viszont majdnemhogy teljesen mindegy, hogy min tanulsz meg játszani. A legolcsóbb gitár is megteszi tanuláshoz, csak szóljanak a hangok. :)

2008. aug. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
93%

Ha most kezded és ez lesz az első gitárod, akkor szerintem is mind1 min tanulsz meg játszani. Én annak idején 10.000 forintért vettem egy noname basszusgitárt, ma már Marcus Miller signature Fender Jazz Bassom van :)

Természetesen ég és föld a különbség, de ha most kezded, akkor még ebből nem igazán vennél észre különbséget.


Érdemes használtat venni, ki lehet fogni jó gitárokat barátságos áron. Viszont mindenképp nézesd meg előtte olyannal, aki ért is hozzá.

2008. aug. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ohh köszi:)
2008. aug. 29. 13:33
 5/5 anonim ***** válasza:
figy, nekem 30ezres C.Giant basszusgitárom van, semmi nagy márka, semmi extra, de mégis egy eggyüttesben játszok vele, és pont jó, semmi baja nincs
2009. júl. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!