Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A leírásban látható autórádiót...

A leírásban látható autórádiót be tudom szerelni egy CLassic 1.4-es Twinport Opel Astrába?

Figyelt kérdés
[link]

2015. ápr. 23. 17:27
 1/8 dirtboy ***** válasza:

mi honnét tudjuk hogy te betudod e szerelni?

ha nem bízol magadba vidd szakemberhez.

2015. ápr. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem úgy értettem a kérdést, elméletileg lehetséges-e hogy be tudom szerelni (szabványméret, csatlakozások, 4x50 watt bírja-e)
2015. ápr. 24. 09:14
 3/8 dirtboy ***** válasza:

elméletileg berakható én szerintem gond nélkül.

egy csatlakozóra lehet szükség lesz de lehet hogy adnak a rádióhoz is.


jó tanácsként mondanám hogy ne vedd meg ezt a fejegységet mert egy hulladék.

jvc,kenwood,clarion olcsóbb ársávban ezek közül választanék.

haveroknál állítgattam millenium meg egy valamilyen sal voxbox fejet de iszonyatosak.


azt hogy fogja e bírni a 4x45wattot nem tudom mire érted de most szólok hogy szó sincs semmilyen 4x45Wról.

ezt a gyártók megtévesztésre használják de nem tud egy fejegység végfoka 180W-ot kiadni magából.

ezen az oldalon lévő adat már közelebb van a valósághoz.

[link]


a dolog ott bukik még meg egyébként hogy egy fejegységben 10A bizti szokott lenni.

itt már nem lehetséges a 180W ilyen alacsony feszültség mellett valamint minden ezen keresztül működik nem csak a végfok de a kijelző,a kijelző és gombok világítása minden.

a valóság kb 4x15-4x20W ezért is van hogy egy hangszóró egy valós 4x50Wos erősítővel szinte megtáltosodik.

2015. ápr. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Jvc, kenwood, clarion iszonyat drágák, nem? Esetleg használtat megéri venni?
2015. ápr. 24. 15:54
 5/8 A kérdező kommentje:
[link] Itt az első mondjuk Jvc és elég olcsó. Az mit jelent, hogy mechanika nélküli fejegységek?
2015. ápr. 24. 15:57
 6/8 dirtboy ***** válasza:

Kdx210 van még ettől kicsit olcsóbban is szerintem.

Azt jelenti hogy nincs benne cd lejétszó.

2015. ápr. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az nem is fontos! Köszi a segítséget! Megvan akkor melyiket veszem meg :D
2015. ápr. 24. 18:31
 8/8 dirtboy ***** válasza:

ezt ajánlom még ha netán később erősítőt is szeretnél,2pár rca

[link]

2015. ápr. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!