Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogy töröljem le a hackelt...

Hogy töröljem le a hackelt talking angelamat? ű

Figyelt kérdés
Kicsit megijedtünk mert ugye fel van törve a talking játékok. Ezért gyorsan letöröltem. De aggódok, hogy nem törlődött le teljesen hol tudnám megnézni, hogy biztos letörlődött-e, Iphone4-em van? Meg olvastam, hogy ha letörlöd akkor le kéne fagynia a telefonnak és nem fagyott le? :o

#telefon #hacker #Talking Angela #talking jatékok
2015. ápr. 30. 23:24
 1/9 anonim ***** válasza:
80%

Kamu hír kamu hírek hátán, ne higgy el minden. A program nem veszélyes, és nem kellene lefagynia a telefonnak attól, mert eltávolítasz egy alkalmazást.


Nincsenek feltörve a játékok, ha így lenne akkor nem lenne elérhető az áruházakban.

2015. máj. 1. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
36%

Nincs felörve az alkalmazás, a hír csak átverés, mint a körlevelek, nincs mitől félj.

Az pedig, hogy le kell fagynia a mobilnak, ha eltávolítol egy appot, nem igaz, hol olvastad ezt a butaságot?

Többet inkább ne látogasd azt az oldalt.

2015. máj. 1. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 DorkoC válasza:
100%
KAMU!!!!!!!!!!!!!! NINCS SEMILYEN PEDOFIL -.- 3millió emberrel egyszerre tudna beszélni .. KI Ő szuperman?? Szégyen szégyen.. Igazi pedofil nem így fogja keresni a társait.>. ---.---
2015. máj. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Spilerke ***** válasza:
11%
Hát nem mondanám, hogy teljesen kamu, mert ugyebár a kamerához hozzáfér és az adatokhoz is nem lennék meglepődve, ha ezek a bizonyos "rémhírek" igazak volnának, arról nem beszélve, hogy jó drágán lehet cuccokat vásárolni benne. Szerintem jól tetted, hogy törölted én is töröltem az összes talkinges játékot. Néha pedig megesik, hogy a törölt alkalmazások mappákat hagynak maguk után, ha nincs még takarító programod töltsél le egyet, vagy nézd át a mappákat.
2015. máj. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 DorkoC válasza:
60%
Spilerke, ez most komoly ?XD Azt mondom h a tesómat ez miatt rabolták el, akkor te azt most elhiszed, és 100%-lék biztos??? Talking hivatalos oldalán is meglett említve h nem lett feltörve semelyik akalmazásuk se... + Ezek a Play áruházak nem fogják csak úgy engedni hogy ha olyan lenne a program mint ti állítjtátok hogy ott legyen a Play áruház alkalmazásai között...
2015. máj. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
0%
ja es mar nem lehet letolteni a google playbol a talking angelat mert veszelyes de a tomot es a my talking angelat igen suovalmlehetseges hogy azokkal nincsen baj
2015. máj. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Spilerke ***** válasza:
13%

DorkoC

Nem hiszem, hogy embereket rabolnának le sem azt, hogy Talking Angela szemében lehetne látni a kis pedofilt, de valamennyire értek ezekhez és nem olyan elképzelhetetlen, hogy egy ilyen játék tovább tudja küldeni az adatokat, amihez éppenséggel hozzáfér. Ezek a játékok pedig hozzáférnek a kamerához és az adatokhoz is. Én már több olyan népszerű alkalmazással is találkoztam a Google Play Áruházban melyek kártékony kódokat tartalmaznak, ennek ellenére milliós a letöltés ;)

2015. máj. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
szerintem nyond hosszan az alkalmazás nevét vagy képét és siker :D
2015. máj. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Nos....a kérdésed az,hogy hogyan töröld le.Viszont alább meg már azt írtad,hogy letörölted.Mi van? :D

Ha egy játékot letörölsz,az már nem fog ott maradni,és nyugi,nem is tud magától visszatöltődni.Xd

Igen,a legenda szerint így van,hogy le kéne fagynia.De mivel ez az egész csak egy hülyeség,nem fog lefagyni a telefonod.És amúgy nem vagyok egy nagy 1D fan,de a képekről eléggé lerí,hogy a szemébe bele photoshop-olták az 1D tagjait.:D

2015. máj. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!