Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Okos órát szeretnék vásárolni...

Okos órát szeretnék vásárolni de nem tudom hogy motorola moto 360-at vegyek vagy lg g watch r-t? Többi lent van szerintetek melyik legyen?

Figyelt kérdés

szeretném hogy az aksija bőven kibírjon egy napot azt is szeretném hogy fokozottan strapabíró legyen

és még azt szeretném megkérdezni hogy stopper meg ilyesmik vannak ezeken az órákon?



2015. jún. 21. 15:47
 1/7 |Orfeusz| ***** válasza:
Én azt ajánlom, hogy várd meg az új generációt. Ezek a modellek inkább amolyan első fecskék, sokmindenre nem jók.
2015. jún. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
és mikor jön az új generáció? mer ahogy én néztem most 2015-ben fejlődtek és minden cég kiadta az okosóráit
2015. jún. 21. 17:58
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezeknek a kritériumoknak csakis a Pebble termékei felelnek meg. Ki tudtam húzni belőlük 6 napos üzemidőt is akár.
2015. jún. 22. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem is ezek közül kellett választanom, és végül a G Watch R mellett döntöttem, mert:

-teljesen kerek képernyő

-P-oled kijelző, jobban látszik napon

-strapabíró, vízálló

-jobb aksi


Egyébként alig volt vele problémám, pont az aksival semmi baj nem akadt, 2-3 napot bír átlagosan, de én minden este leveszem és felrakom a dokkolóra. (most minek legyen rajtam alvás közben..)

Az android wear app sz*rakszik néha, de egyre kevesebb a random szétkapcsolás (ez amúgy sem az óra hibája).


Egyébként a pebble termékei is érdekesek, csak nagyon műanyag játékóra hatásuk van, a steel verziók pedig kétszer annyiba kerülnek (ez az új pebble time steel-re is igaz)


Megvárhatod az új gen-t is, csak készülj rá, hogy túlárazott lesz, azon a logikán, hogy ha az iwatchot megveszik ennyi pénzért a birkák, akkor majd a mienket is.

2015. jún. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2015. jún. 22. 11:56
 6/7 anonim ***** válasza:
Sony smartwatch 2 vagy 3,3 napig birja,folyamatos bluetooth,por-,karc-,és vizálló,ennél jobb nem kell
2015. jún. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sony smartwatch 2,3 napig birja folyamatos bluetoothal,max fényeőn,karcállóvporállós vizálló sok alkalmazás,mi más kell
2015. jún. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!