Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések

A kérdés

Tudnátok mondani olyan könyvet, ami a filmek professzionális világításával foglalkozik?

Van egy Teleschola-s könyv, de valami komolyabb érdekelne elsősorban. Amatőr filmezéssel foglalkozom szabadidőmben, és szeretnék egy kicsit jobban belemerülni a témában.

2015. júl. 16. 16:17  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
World of tanks-hoz ingyenes működő hacket tudnátok mondani?
Melyik kóddal lehet bemenni? Valaki megtudná mondani a logikáját?
Hangfal dugojat megfogtam es elkezdett hangosan recsegni gondolkodtam es ugye csak aram alatt recseg . Aztán rossz lampaba belenyultam (230V) es egy pillanatra felvillant nagyon...
120k-ból tudnátok nekem proci ram alaplap kombót mondani játékhoz?
Renkforce AT-100 jó minőségű mikrofon? Ha nem, ezen az áron (vagy hasonlón) tudnátok mondani jó minőségű mikit?
Tudnátok mondani profi sminkes versenyeket?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!