Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Lehetséges Tabletet mini-HDMI...

LezlieG kérdése:

Lehetséges Tabletet mini-HDMI csatlakozóval egy 3 RCA/AV csatlakozós TV-vel összekötni? Esetleg beltéri egységgel kezdeni valamit?

Figyelt kérdés

Tablet típusa:

TrekStor Surftab Breeze 10.1 quad

TV típusa:

Medion MD 7061 VTS-S



2015. júl. 28. 18:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem, egy aktív átalakítóra volna szükség, ami többe kerül, mint egy használt, hdmi csatlakozóval is rendelkező kisebb tv
2015. júl. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A "beltéri egységgel" mit akarsz kezdeni?

Ha arra gondolsz, hogy azzal konvertálni a digitális jelet analóggá, az szintén nem fog menni.

Egyébként az android hagyományos TV-n gyak. élvezhetetlen, szóval még ha irreális áron vennél is egy átalakítót, nem lenne túl sok értelme.

Nem tudom, hogy milyen okból szeretnéd rákötni. Ha csak médialejátszás, érdemes olcsón egy médialejátszót venni, akár használtan, s olyat, amin van analóg kimenet. Ha egyéb céljaid is vannak, játék, böngészés stb. akkor pedig érdemes egy TV-re is beruházni. A tablet márkájából arra következetek, hogy Ausztriában/Németo-ban élsz, ott nem tudom mi a helyzet olcsó TV-k terén, hisz a piac nem annyira szabad, mint nálunk, de nálunk már 30e forint körül kapsz kis TV-t, amin van HDMI csatlakozó, gyak. annyiért, amennyiért a tableted is vetted (elvileg).

2015. júl. 29. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :D

Igen, németországban élek,

Nem nekem, hanem egy rokonnak kéne, aki eléggé sóher ilyen téren, ezért inkább próbál ilyen megoldásokhoz folyamodni...

(remélem nem olvassa xD)


Minden esetre, köszönöm a válaszokat!

2015. aug. 28. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!