Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Tabletek, amik nem fagynak be?

Tabletek, amik nem fagynak be?

Figyelt kérdés

Valaki mondana nekem olyan tableteket, amik nem fagynak be folyton. (mostani myaudio 7-esemet már tölteni sem lehet)

az ár lehetőleg ne mozogjon 100.000 körül.

30-50 közöttre gondoltam árban. Windows-os lenne a legjobb

köszönöm!



2015. aug. 5. 18:13
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha árérzékeny vagy, kínai windows-os tabletekben abszolút megbízhatsz! Semmi probléma nincs velük, nem bír problémás lenni! Ellentétben a kínai androidos tabletekkel, amilyen a te myaudio tableted is. Annyira legyél azért igényes, hogy tényleg ne a 20 ezer forintost válaszd, amiben kicsi akku van, silány a kijelző. Például tudom ajánlani a figyelmedbe, a most korrekt áron kapható Chuwi VI8-at, sajnos dual boot-os, így nincs túl sok hely a belső táron, kb. 10-12GB, de exe-ket telepíthetsz microSD-re, így az összes asztali alkalmazás mehet arra, csak app-ot nem tudsz oda telepíteni. Ha játékra kell, s még mindig fontos az ár, s a játék app formájában jönne, nem pedig exe formájában, akkor inkább ajánlok egy only windows-t, de abban a kategóriában jelenleg nem tudok mondani különösen jó áron tabletet. kb. 110 dollár körül ill. a felett max.
2015. aug. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm így utólag is :)
2015. aug. 31. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!