Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések

A kérdés
Marci Szabó nevű felhasználó kérdése:

Garmin felhasználók! Az órám csatlakozása nem jó a géppel, az adatok felviteléhez viszont kellene a Garmin Express, amit nem tudok letölteni! Mit tudok tenni?

A telepítéskor a következőt keresi : "RenuInstaller.msi". Az órám Garmin Forerunner 210, Windows 10-re próbálnám újratölteni az Express-t.

2015. szept. 6. 15:06  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Vélemények a: skynet-computer.hu-ról?
Mit tudok csinálni? A gépem valami vírust kapott. Azt írja, hogy az adatok át lettek helyezve éshogy a Windows system olyan helyre mutat, ami nem létezik.
A külső merevlemez adatok tárolására, hordozására való, ugye?
Laptop. Menthető az adatok?
A mostani játékok elfutnak high-on, de ha felteszem 1920x1080 felbontásra akkor az összes szaggat. Adatok : AMD Athlon (tm) II X3 450 Processor 4GB RAM AMD Radeon HD 6670 Windows...
S. O. S. nagy segítség kéne mert az Utorrent 3.2.3 ban nem tudom a letöltés helyét megváltoztatni. Nekem a C-adatok-felhasználók-nevem-és azon belül a downloads-ba menti de én...

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!