Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Tisztelt GYIK. Olvasók. Az a...

Tisztelt GYIK. Olvasók. Az a kérdés gyötör engem napok óta, hogy a praktikátlanná vált asztali számítógépemet az alábbi konfigurációkkal mennyiért tudnám eladni outlet oldalakon? (vatera / jó fogás. )

Figyelt kérdés

Alaplap = ASUS M5A78L-M/USB3

CPU = AMD FX 6350 Six core / 3.9GHZ

RAM = DDR 3 Kingston 8GB 1866MHz CL10DIMM HyperX FurySeries

VGA = Nvidia GeForce GTX 750

TÁP = Silent Pro 500KW



2015. okt. 20. 00:52
 1/2 anonim ***** válasza:
50K
2015. okt. 20. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
nyugodtan kérj csak érte 70 ezret. Sok pápista nagyképű, beképzelt beteg állat ennél hitványabb konfigurációkért 80-100 ezret is kérnek és mindig van rá valami balek. Szerintem ha türelmes vagy ennyiért símán el fog kelni, főleg igy karácsony előtt. Az én legutolsó gépem is kb ilyen kategóriájú volt én mondjuk 64 ezerért adtam el. Utána érdeklődtek, hogy meg van e még. Ők elvitték volna 80-ért is......szóval nyugodtan kérj érte amennyit akarsz, de igyekezz reális árak közt maradni......
2015. nov. 11. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!