Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Én nagyon szeretem ezeket a...

Én nagyon szeretem ezeket a régi dobozos monitorokat, És van is egy hp 91 dobozos monitorom de használom pár hétig és fogja magát kikapcsol és be se lehet kapcsolni csak ha vársz vele 1-2! Segítene valaki?

Figyelt kérdés
2015. okt. 22. 17:07
 1/6 A kérdező kommentje:
1-2 napot*
2015. okt. 22. 17:08
 2/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy gyengélkedik a tápja.

Nem tudom, hogy mennyire értessz az elektronikához, de meg kéne lesni a táprészt, valószínűleg van már benne jópár kapacitását vesztett elektrolit kondenzátor, melyek vélhetően púposak is(könnyen észrevehetőek), azokat kellene cserélni (prímer és szekunder oldalon is) hátha...

Szervízek szerintem már nem igazán vállalnak crt monitor javítást.

De, ha nem értesz hozzá, inkább ne nyúlj bele, mert életveszélyes feszültségek vannak benne!!!

2015. okt. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
15 éves vagyok :D A gépekhez úgy ahogy értek , de a monitorokhoz egyáltalán nem. Akkor azt mondod inkább ne nyúljak bele?
2015. okt. 22. 20:35
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát akkor inkább ne :-)
2015. okt. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Oké :D és akkor nem tudnál valami tanácsot adni hogy ha elsötétül a kép hogyan hozhatnám vissza?
2015. okt. 22. 21:53
 6/6 A kérdező kommentje:
szia :D na most kapcsolt ki vártam egy 5 percet sikerült vissza kapcsolnom (a monitort) ezt írta ki : Attention out the range H : 0,2 KHZ V:85.0HZ
2015. nov. 22. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!