Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » FONTOS! Honnan tudom kideríten...

FONTOS! Honnan tudom kideríteni valaki telefonszámát, ha csak a nevét tudom és a települést ahol lakik? ( ( (Nincs telefonkönyvem) ) )

Figyelt kérdés
Esetleg nincs erre az esetre valamilyen oldal? Telefonkönyvem nincs és nagyon fontos lenne!

2015. okt. 26. 18:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

ha van, VEZETÉKES telefonvonala és nem mellékesen az nincs titkosítva itt megtudhatod, (Keresés név-szerint! baloldalt) ha begépeled a megfelelő helyre az ismert adatokat...

[link]

2015. okt. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
73%

Ha ő nem akarja, akkor sehogy.

Létezik tudakozó és telefonkönyv tiltás. Ha ezt kérte az illető, akkor se mobil, se vezetékes számot semmilyen módon nem tudhatsz meg.

2015. okt. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

#2 válaszoló:

Szó sincs olyanról, hogy nem akarja megadni a számát..

Egy probléma miatt kellett felhívni az illetőt......


az #1 válaszolónak meg nagyon köszönöm!!

2015. okt. 27. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!