Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Valakinek esetleg véleménye...

Bocsabi kérdése:

Valakinek esetleg véleménye tapasztalata van a most tescoban vásárolható TECHNIKA márkájú soundbarral kapcsolatban? Tudom, hogy nem várhatok tőle sokat, de nagyon gyenge minőségű a tv-m hangja. Ezzel lehet. Hogy jobb lenne.

Figyelt kérdés

2015. nov. 14. 09:23
 1/1 kaiu ***** válasza:
Nekem van. Nekem nincs olyanon de a haveromnak van 1 hete vette kb. azt mondja elmegy nem várt tölle sokat ccsak az ára miatt vette meg azt mondja gyenge de ha kevés pénzér akarsz venni akkor jó de ha ezt megvetted utána gyüjts jobbra mert nem sokáig huzza.Vagy ink ne vedd meg gyüjts jobbra szükség szerint dönts.
2015. nov. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!