Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Autó rádiót vennék az autómba,...

Autó rádiót vennék az autómba, csak nem tudom, hogy melyik autórádiót lenne érdemes választani. Kenwood, Sony, Pioneer, Jvc? és ezeknek melyik típusa?

Figyelt kérdés

-(citroen xsara picasso 2004) 4x50/55w

-bluetooth mindenképp legyen benne! ha van benne nfc az meg mégjobb lenne

-Maximum 30-35 ezer forintot szánnék rá.

Köszönöm a segítséget előre is!



2015. nov. 29. 17:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Kenwood KMM-BT35

Kenwood KMM-303BT

Pioneer MVH-X380BT


Semmi más nem fér bele a keretbe így első ránézésre, NFC egyikben sem lesz, valószínű fél millióért se kapnál olyat.

Én Kenwoodot vennék, 15 éve azt használok, bevált. De valószínűleg a Pioneer sem rosszabb semmivel, vedd amelyik szimpatikusabb.

2015. nov. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm!

sony mex n4100bt-5100-ba van nfc, csak egy gond van vele hogy közel 50 ezer forint, annyit meg sajnálok egy fejegységre.

2015. nov. 29. 18:12
 3/6 anonim ***** válasza:
Amúgy én brútuszos fejegység helyett külön fülest vennék, jóval 10 ezer alatt már lehet nagyon jókat kapni (pl Plantronics), ugyanilyen tudású fejegységet pedig 17 ezerért kapsz BT nélkül. Olcsóbb is, praktikusabb is, amíg hacsak nem felejted otthon a fülest. :)
2015. nov. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Csak nem vehetek minden utas fülébe egyet, ha azt szeretném, hogy a család is halhassa a zenét, rádiót. :D

Meg mennyivel jobb hangzása van ha minden oldalról hallod a zenét, mint ha csak az egyik füledbe szól.

2015. nov. 29. 18:37
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja éééértem, azt hittem csak telefonálásra kell. :)
2015. nov. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 dirtboy ***** válasza:

nagyon nem merülök neked bele,annyit fűznék hozzá hogy a Wattokat ne nézd mikor döntést hozol.

tehát ha kettő közt variálsz és egyikhez azt írják 4x48W másikhoz 4x52W akkor ez ne legyen döntő érv.

kb 26korül kezdődnek a rendes bluetooth-os fejek,ha sok elvárásod nincs akkor nem is érdemes túlvariálnod.

2015. nov. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!