Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Lehet valami olyasmit kapni,...

Lehet valami olyasmit kapni, amit ha bedugok a jack-csatlakozóba, akkor "kettéválasztja" a mikrofont és a fejhallgatót?

Figyelt kérdés
A fejhallgatóm mindig csak hosszas csatározások után hajlandó megszólalni, ha bedugom a gépembe, és arra gyanakszok, hogy azért van, mert 2 az 1-ben: mikrofon+fülhallgató nyílás van a gépemen. Más gond nem lehet, minden driver-t frissítettem, és a fülesem egyébként tökéletesen szól a telefonomban. (És am. próbáltam más fülessel is, azzal is csak egy kis harc után szól a gépem.) Szóval arra gondoltam, hogy veszek egy ilyen bigyót, ami szétválasztja nekem a mikrofont a fülestől, hátha az segít, csak nem tudom a nevét. Létezik egyáltalán ilyesmi?

2015. dec. 28. 19:27
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]


Nem tudom pontosan, de lehet hogy ezzel a mikrofon része ugyan nem fog működni, de nem kell harcolnod majd vele.

2015. dec. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nekem ennek pont a fordítottja kell, de így már megtaláltam, köszönöm. :) Remélem, működni is fog!
2015. dec. 28. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!