Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A telekomtól rendeltem dec.6...

Gabivokcs kérdése:

A telekomtól rendeltem dec.6 -án. Még aznap jóváhagyták a rendelést és elvileg tegnap kellett volna megjönnie. Ahoz képest még mindíg nem jött meg és azt írják a telekomnál hogy szállításra vár. Valakivel fordult elő ijesmi? És ez normális?

Figyelt kérdés

#Telekom rendelési probléma
2016. jan. 8. 14:44
 1/1 belapus ***** válasza:

1-2 napos csúszás rövid határidejű megrendelések esetén - különösen akkor, ha közbejön egy ünnep ( karácsony, újév ) elképzelhető.Sőt, a korrektebb üzletek ezt jelzik is a honlapjukon.

1 hónapos határidő esetén - pláne, hogy a nagy ünnepi forgalom azért már lecsengett - a csúszás már kevésbé megmagyarázható.Egy korrekt partner nyilván jelzi a megrendelőnek - ha fontos a számára - a fölmerülő problémákat.

Javaslom, a fenti kérdést - a megrendelés számával kiegészítve - tedd föl a Telekom ügyfélszolgálatának.

Én egy másik áruházzal kapcsolatban jártam úgy, hogy nem tudták beszerezni a kért tételt időben, de engem folyamatosan értesítettek, ezért mindvégig "képben" voltam.

2016. jan. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!