Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Tud-e valaki Debrecenben...

Tud-e valaki Debrecenben olyan boltot ahol elektromos cigi töltő gépet lehet venni? Kerestem a google-ban is de ott nem találtam!

Figyelt kérdés

2016. jan. 12. 18:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Minek az? Azzal is csak 1 darabot tudsz csinálni egyszerre.
2016. jan. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Szirty ***** válasza:
A géppel elektromos cigit (e-cigaretta) akarsz tölteni, vagy olyan elektromos gépet szeretnél amelyik cigarettát tölt dohánnyal? :-)
2016. jan. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Van amelyikkel nem csak egyet lehet!
2016. jan. 12. 20:42
 4/9 A kérdező kommentje:
Olyat amelyik cigarettàt tölt dohànnyal,köszi :)
2016. jan. 12. 20:51
 5/9 A kérdező kommentje:
Az hogy az nekem minek legyen az én dolgom! Csak értelmes emberektől vàrok vàlaszt! :)
2016. jan. 12. 21:26
 6/9 Szirty ***** válasza:

Hát nem tudom mire gondolsz.

A kérdésed alapján azt mondanám, hogy a dohánygyárakban pontosan ilyen gép tölti a cigarettát.

Igaz belekerül pár milliárd Ft-ba és kell neki egy pár száz négyzetméteres csarnok és jelentős infrastruktúra is, de jó sokat csinál jó gyorsan. A kérdésed ilyen téren nem tartalmazott iránymutatást.

2016. jan. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Lehet ilyen gépet kapni,beleöntöd a dohànyt,ràhelyezed a hüvelyeket és megtölti a cigarettàt,neten hirdetik is,lehet rendelni csak mindenképp személyesen szerettem volna venni,mert ilyen netes rendelésekkel màr befürödtem,nem olyan volt mint amit ígértek! De nagyon köszönöm a vàlaszod! :)
2016. jan. 13. 22:57
 8/9 Szirty ***** válasza:
2016. jan. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen!
2016. jan. 14. 23:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!