Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Digi beltéri egységhez univerz...

Digi beltéri egységhez univerzális távirányítót tudok használni?

Figyelt kérdés
Elveszett a Digi konverterhez a távirányító. Vettem univerzális távirányítót de nem tudom beállítani. Nincs hozzá kód. Valaki tudna segíteni?

2016. jan. 18. 16:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem tartom valószínűnek. Ezek az univerzális távirányítók, amikhez kódot kell használni, előre programozott távirányítók, s gyak. a kóddal adod meg, hogy milyen készülékhez szeretnéd használni, lehet próbálkozni, hátha eltalálja az ember, de kicsi a valószínűsége. Ha olyan listát kaptál hozzá, ahol külön van szedve az összes SAT készülék, akkor próbálgasd végig az összes kódot, de egyébként sokkal jobban jártál volna, ha rendelsz hozzá egy után gyártott távirányítót. Hyundai-hoz kell? (Azok szoktak hamar bedögleni).

[link]


Nehezen tudom elképzelni, hogy ennél az univerzális számottevően olcsóbb volt, sztem korrekt áron kapható.

2016. jan. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ. Közben meglett az eredeti távirányító szóval nem kellett az univerzális. 😉
2016. jan. 20. 00:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!