Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Romolhat az mp3 lejátszó...

Romolhat az mp3 lejátszó hangminősége attól ha elejted?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy hülyén hangzik a kérdés, de nem rég vettem egy mp3 lejátszót, és ismerősömnek sikerült kivernie a kezemből, én meg sajnos olyan vagyok, hogy ha valami új dolgot szerzek, akkor arra túlzottan vigyázok, aztán ha egy karcolás is lesz rajta már keresem a hibákat...


Szóval sikerült elejteni, és az az érzés van bennem, hogy nem szól annyira jól mint eddig, mintha nem lennének olyan tiszták a hangok.

Lehetséges, hogy tényleg lett valami baja, vagy csak beképzelem? :D

Volt védőtok is rajta, de a belső dolgok ettől még sérülhetnek nem?



2016. febr. 3. 20:27
 1/3 D.O.81 ***** válasza:

Üdv!


A torzítás benned van.

Az MP3 lejátszó digitális eszköz. Egy D/A átalakítóval a végén, ami a digitális szóval arányos villamos jelet szolgáltatja a

2016. febr. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 D.O.81 ***** válasza:

Fülhallgató hangszórójának.

Ezek az elemek szilártdtest elemek. Olyan miniatürizációval és forrasztási technológiával, ami több 10 G erőhatásnak is ellenáll.

Következésképp egy leejtést meg sem éreznek.

A készüléknek semmi baja. Baja akkor lenne, ha csak recsegést kapnál vissza zene helyett. Ez idővel az dekóder puffer RAM-jának tönkremenetele miatt így is, úgy is be fog következni. Ekkor már csak tárolónak kehet használni.


Üdv.

2016. febr. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a megnyugtató választ :D

A torzítás valóban bennem lehet, mivel amióta úgy érzem, hogy nem szól úgy az mp3, mint leejtés előtt, akármin hallgatok zenét rosszabbnak tűnik a minősége >.<

Lehet nem kéne mindent átkutatnom, hogy problémát találjak , mert csak megőrülök tőle..:D

2016. febr. 3. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!