Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Érintős bankkártyával másnak...

Érintős bankkártyával másnak is később veszi a pénzt le, mint a sima fizetésnél?

Figyelt kérdés
Érintős kártyám lett és nekem az a fura,hogy mikor érintőssel fizetek 3 nap után veszi le a számlámról. Ha belépek ebankba amit látok egyenleg nem valós. Zárolt tételeknél nincs semmi. Beszéltem a bankkal is,szerintük majd levonják,de fura. Ja és sms se jön,csak ha simán fizetek.
2016. febr. 8. 08:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom más banknál hogy van, de az OTP-nél "rögtön" levonja (az egyenlegből látszik), de csak pár nap múlva jelenik meg a könyvelt számlatörténetben...
2016. febr. 8. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Még a múlt heti csütötöki,péntek,szombatiakat se vonta le,egyengelem nem jó. Röhej az egész! A bank szerint le kell vonja,sms is kell jöjjön,csak nem jön és levonni se vonja,csak 4-5 nap után. Nem OTPs vagyok.
2016. febr. 9. 09:56
 3/3 anonim ***** válasza:

Mert fejlődünk, de mocskosul...

Van egy normális számítógépes rendszerük, csak éppen a szoftver primitív (pedig több milla volt, gondolom...)

Vagy ott van a Posta: régen egy csekk befizetésekor átment egy "berregő" kis masinán, az rányomtatott mindent(könyvelési szöveget, dátumot, bélyegzőt, stb.) és kész volt.

Most? Szkennel > kézzel bepötyög > gépen átereszt > kézzel bepötyög... Kész röhej...

2016. febr. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!