Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogxan tudom elhagyni a...

Hogxan tudom elhagyni a készenléti állapotból való újraindítás billentyűzet nélkül?

Figyelt kérdés

Tegnap hibernáltam (készenléti állapotba helyeztem) a gépet, majd este erről megfeletkezve kikapcsoltam a biztosítékot. Itt van a probléma, mert reggel mikor bekapcsoltam a következő üzenetet kaptam:

"Windows újrabetöltő:

A készenlétnek az előző helyről való elhagyására legutóbb tett kísérlet sikertelen volt. Ismét megpróbálja elhagyni a készenlétet? ( A nyílbillentyűkkel jelölje ki a kívánt elemet.)

1. A készenlét elhagyásának folytatása

2. A helyreállítási adatok törlése és a rendszerindító menübe lépés."


Ez nem is lenne probléma, de a billentyűzet nem reagál semmire, a csökkentett módot sem tudom elindítani.

Windows 7 64 bites Mit tegyek valaki segítsen!



2016. márc. 29. 16:03
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!