Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A PS4-emhez 250 Voltos hálózat...

A PS4-emhez 250 Voltos hálózati kábelt adtak, de nemrég észrevettem a konzol hátulján, hogy 220-240 V közötti "erősségű" kábel lenne a megfelelő. Érdemes/fontos venni egyet?

Figyelt kérdés

30-32 órát használtam eddig. Ugye, nem hibásodhatott meg?


Egy korábbi kérdésem ezzel kapcsolatosan:

http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__szorako..


2016. ápr. 19. 14:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Nincs ilyen kábel.

A hátuljára az van írva, hogy mekkora a tápfeszültsége: 220-240V

A kábelnél azt adták meg, hogy maximum mekkora feszültségen használható: 250V

A 220-240 alatta van a 250-nek, tehát használhatod.

Egy káblenke van sok jellemzője, átmérője, átütési szilárdsága, ellenállása, de speciel olyan pont nincs neki, hogy hány volt erősségű. 12 voltot is kapcsolhatsz rá, ha neked úgí tetszik, nem fog tönkremenni.

2016. ápr. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

Tehát ne aggódjak emiatt...

Egyébként úgy értettem az "erősséget", hogy mekkora feszültségű áramot bír el.

2016. ápr. 19. 15:00
 3/3 anonim ***** válasza:
Kicsit így vicces amit írsz mert végül is általános iskolai fizika de ne aggódj. Te a Volt ot erősségnek hívtad az áram erősségét az Amper szabja meg. A volt a feszültség nem ugyan az a kettő. Az, hogy 250v van a kábelre írva olyan mintha az autó kilométer órájára maximum 250 lenne írva, attól még a rendőr nem fog megbüntetni, hogy hát uram magának 250km/h a maximum amennyivel mehet ejnye itt csak 230 al mehet. Szóval az ég világon semmi gond nincs ezzel totál természetes ami rá van írva.
2016. ápr. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!