Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Windows 8-at érdemes feltelepí...

Windows 8-at érdemes feltelepíteni a HP Compaq 9715s laptopra?

Figyelt kérdés
A laptap nem kapcsol be, ezt a szöveget írja ki: Non-System disk or disk error. Replace and strike any key when ready. Egyik ismerősöm szerint indítási hiba, újra kell telepíteni. Valóban megoldódna a probléma? Tudna megfelelően működni rajta a win 8?

2016. máj. 7. 15:33
 1/2 A kérdező kommentje:
Bocs, elírtam. HP Compaq 6715s.
2016. máj. 7. 15:34
 2/2 Benyebonya válasza:

A win 8 működne rajta, a rendszerigénye nem nagyobb, mint a win 7-é. De akkor már mindenképpen érdemes lenne frissíteni Windows 10-re, az a rendszer is simán működne, és sokkal jobb, mint a 8-as.

A probléma szerintem is megoldódna, ha nincsenek létfontosságú adatok a gépben, akkor telepítsd újra, nem valószínű, hogy bármilyen gond adódna.

2016. máj. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!