Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Olyan fémkeresőt keresek,...

Peca1000 kérdése:

Olyan fémkeresőt keresek, aminél nem kell beállítgatni semmit, meg hangokat figyelni, hanem automatikusan ábrával és szöveggel közli, hogy mit talált. Létezik ilyen?

Figyelt kérdés

Pl ha talál egy érmét, akkor megjelenik egy érme ábra, és egy szöveg, hogy ez egy ezüst érme, 3 cm az átmérője, és 50 cm mélyen van, és egy célkereszt mutatná, hogy hol.


Vagy ha nem ismeri fel külalak alapján a tárgyat, akkor lerajzolja.


Laikus vagyok, úgyhogy ne röhögjetek hangosan, ha hülyeséget kérdeztem :)



2016. máj. 27. 12:41
1 2
 1/12 vatafak ***** válasza:
nincs ilyen.
2016. máj. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Szirty ***** válasza:

Ez tényleg hülyeség.

A fémkereső nem alkot képet.


Ez olyan mint ha azt várnád egy sütőtől, hogy csak belerakod a hozzávalókat egymás mellé és megalkotja neked a tortát...

2016. máj. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
bocs de ilyen max filmekben van, vagy a NASA fejleszt ilesmit, még a legmodernebbnél is be kell állítani h mire jelezzen kisebb dolgokra is vagy nagyobbra
2016. máj. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Én pedig olyan időgépet keresek, ahol nem csak az évet, de a percet is be lehet állítani úti célnak. Létezik ilyen?


A fémkereső a fémet érzékeli. Csakis kizárólag a fémet. A fém jelenlétéből képtelenség megmondani a tárgy alakját, plusz, hiába lenne pl valaminek érme alakja, ha az valójában nem érme, csak hasonlít az alakja. Én is laikus vagyok, de erre magamtól is rájöttem.

2016. máj. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, akkor marad a készülék használatának megtanulása, és tapasztalatok alapján a sikeres keresés.
2016. máj. 27. 13:07
 6/12 anonim ***** válasza:
fémkereső ilyeneket nem tud, 1 talajradar képes iylesmire, de a te elvárásaid ehhez képest erősen sci-fi.
2016. máj. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
50%
Gondolom engedélyed van rá
2016. máj. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nagyon fontos lenne, hogy a fizikaórán is hasonló aktív legyen az agyad, mint amilyen kreatív vagy.
2016. máj. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
A GARRETT GTI 2500 + EAGLE EYE re gondolsz ?
2016. jún. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Szirty ***** válasza:
Nem valószínű. Az sem csinál ilyet.
2016. jún. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!