Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Adott egy phoenix 1.10 A05...

Adott egy phoenix 1.10 A05 bios van gépen amit kaptam! Gép bekapcsolás után jelszót kér a biosba! Amit találtam interneten mindent kiprobáltam ezzel kapcsolatban, de sikertelen! Honlapon is voltam de azt se fogadta el! Hol találok ide feloldó kodót?

Figyelt kérdés
Elöző tulaj elfelejtette jelszavát és az elemet kivettem hogy reseteljem!

2016. jún. 4. 00:02
 1/1 Panda Péter ***** válasza:

most akkor mi van, kivetted az elemet, de nem segített? kis zavart érzek az erőben.


ha ez a helyzet, kapd szét a géped, nézd meg milyen típusú az alaplap, keresd meg a neten a használati utasítását, amiben 100% hogy le van írva, mi a BIOS visszaállításának a módja. a legtöbb laphoz van magyar leírás, ha olyat nem találsz, PONTOS alaplap típus esetén biztos segít majd valaki.


maga a folyamat nem egy rakétakilövés komplexitású, általában egy érintkezőpárt kell rövidre zárni vagy épp szakadásba vinni adott ideig, de a folyamat pontos menete gyártónként és modellenként változhat, ehhez kell a leírás.

2016. jún. 4. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!