Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mért sötét a képernyőm?...

Fenerfan69 kérdése:

Mért sötét a képernyőm? Játszottam a CS-vel és egyik pályán "lekapcsolták a villanyt" és a pálya sötét lett, ami a baj, hogy a képernyőm is sötét lett mikor kiléptem. Bővebben lent

Figyelt kérdés
Először azt hittem, hogy csak valamiféle bugg de így maradt a többi pályán és az interneten is, sőt a többi játékban is. Fényerő + gamma fullon + cs újra téve, de még mindig semmit se lehet rajta látni.

2016. jún. 15. 07:16
 1/3 anonim válasza:
Ez csak a cs d be ilyen? Vagy mindig?
2016. jún. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Első vagyok most olvastam el figyelmesen és azt szeretném kérdezni hogy mindig full fényerő+gamma n játszottál?
2016. jún. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, mindig. Most codozok de ott is maxra kellet állítanom,hogy lássak valamit. Nem tudom,hogy mi lehet a gond. hiába van monitoron is meg játékban is a gamma+ fényerő maxra állítva... bár képernyőn egész tűrhető de cs-be nem lehet látni semmit, hiába telepítettem újra kb 3-szor
2016. jún. 15. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!