Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » (nagy) SD kártyát lehet...

KozmaAdrián kérdése:

(nagy) SD kártyát lehet vincseszternek (SSD) nek használni?

Figyelt kérdés
Van egy notbookom és arra gondoltam hogy belerakok egy 512 GB SD kártyát és ha elmegyek akor csak kihúzom és nincs Windows hogy lehetséges e a válaszokat előre is köszönöm.

2016. júl. 31. 16:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze simán, és hol veszel 512 gigás SD kártyát?
2016. júl. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy SD kártyának nincs tápcsatlakozója, és az adatcsatlakozója is másféle, mint az SSD nek. De ha te összekötöd, akkor megoldottad a gondodat. De minek?
2016. júl. 31. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2016. júl. 31. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors választ
2016. aug. 2. 15:13
 5/5 anonim válasza:
Lehet, de hamar tönkremegy az SD. Én pedrive-val csináltam, mert kiment a winchester. Néhány hét múlva nem tudtam lementeni az adatokat, mert kikapcsolás után törlődött. Két hónap múlva tönkrement a pendrive
2016. aug. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!