Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Az (elektromos) gitár kombó...

Az (elektromos) gitár kombó és az erősítő elnevezés között van különbség?

Figyelt kérdés

Csak mert árukeresőn láttam hogy valahol ennek valahol annak nevezik, és csak meg akartam győződni!

Meg jegyzésként még annyit hogy nem vagyok otthon az elektromos gitárok és az ilyen cuccok körében, de el jutottam odáig hogy venni szeretnék egyet.

Gitár: Fender Squier Bullet Startocaster

Erősítő: Marsahall MG10CF



2016. júl. 31. 22:26
 1/6 anonim ***** válasza:
A kombóban van hangszóró is, tehát az önmagában használatra kész. Az erősítő kifejezés használatos a kombóra is, meg a különálló erősítő fejre is. Az utóbbihoz még szükséges egy gitàrláda egy vagy több hangszóróval.
2016. aug. 1. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ha megvan a gitár az erősítő meg a kábel akkor már tudok játszani rajta?
2016. aug. 1. 22:06
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem, utána jön a neheze.
2016. aug. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem úgy gondoltam :P
2016. aug. 2. 14:33
 5/6 anonim ***** válasza:
Ennyi elég, hogy megszólaljon. :)
2016. aug. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Ha megvan a gitár az erősítő meg a kábel akkor már tudok játszani rajta?"


Meg egy hangfal is kell, illetve az erősítőnek nem feltétlenül van megfelelő bemenete, akkor egy gitár előerősítő is kell.

2016. dec. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!