Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mi a különbség e között a két...

Mi a különbség e között a két ASUS monitor között ASUS PB238Q és az ASUS PA238Q között, és melyik a jobb?

Figyelt kérdés
először is szögezzük le a különbségre nem a típusszámát és az árát értem a két monitornak, hanem a Technológiában lévő különbségeket értem, na szóval a PB238Q az van nekem, viszont a PA238Q az árban ha a legdrágább bolt áraival hasonlítom össze akkor az első 82150 Ft-ba kerül amíg a második 85875Ft-ba kerül, különbséget az első és második között a leírásban a Dinamikus Kontrasztban találtam, ami az elsőnél ASUS PB238Q-nál a Dinamikus kontraszt: 80000000:1 , a másodiknál az ASUS PA238Q-nál a Dinamikus kontrszt: 50000000:1, és a hangszórókban találtam az elsőnél van, a másodiknál nincs, a lényeges különbségeket ezeket találtam, az elsőnél nem találtam meg hogy milyen IPS paneltípus van benne, mert abból is van több fajta, amíg a másodiknál a drágábbnál megtaláltam, és tesztet is a másodikról találtam egyedül, de ha a Dinamikus kontrasztot nézem akkor ott a nagyobb érték a jobb gondolom az meg az olcsóbbnál a magasabb érték és ezek szerint mivel ezt találtam ez alapján döntöttem a kettő között és választottam az ASUS PB238Q Monitort, de ha lehet minél többen írjanak már azok akik bármelyikről is tud tőlem erről a két monitorról bővebb információval szolgálni hogy melyik a jobb, mert vannak esetek amikor nem feltétlenül a drágább a jobb.
2016. szept. 6. 15:37
 1/2 anonim ***** válasza:
2016. szept. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
kösz a linket, és te melyiket vetted volna meg a kettő közül ?
2016. szept. 6. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!