Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Szeretnék venni a páromnak...

Szeretnék venni a páromnak egy elektromos borotva és szakállvágót egyben? Létezik ilyen? Milyen, használható?

Figyelt kérdés
Egyet mintha találtam volna, de nincs véletlenül valakinek, hogy véleményt mondjon?
2016. okt. 9. 15:52
 1/4 TR75 ***** válasza:
Igazából külön készülék a kettő, mert a borotván csak a kipattintható pajeszvágó van, a szakállvágó pedig olyasmi, mint a hajvágó (sokan hajvágót használnak), állítható vágáshosszal.
2016. okt. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy írtál.


Én ezt néztem ki, jó lehet?


[link]

2016. okt. 9. 16:26
 3/4 TR75 ***** válasza:

Igen, ez jónak tűnik, a Braun és a Philishave talán a legismertebb márkák.

Azt azért tudnod kell, hogy nem mindenki bírja az elektromos borotvát, szóval ha még nem tetted, puhatolózz a párodnál ez ügyben. Ha nincs gondja vele, akkor szerintem simán jó választás. (Nekem amúgy csak egy haj- és szakállvágóm van - az is olcsó fajta, mert nem sokat használom -, meg eldobható borotvát használok. Régebben volt elektromos borotvám is, én szerettem.)

2016. okt. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm szépen a segítséget.
2016. okt. 10. 10:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!