Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogy hogyan kene bekotnom a...

Hogy hogyan kene bekotnom a displayt (1.44" spi 128 x 128 v1 ) a mikrokontrollerral (NUCLEO-L152RE - STM32 Nucleo-64)?

Figyelt kérdés
[link]

2016. nov. 16. 12:24
 1/6 anonim ***** válasza:
A display-nek ott van a csatlakozó pontjain rendre, melyik funkcióra van kijelölve, ugyanazokra kell kötni a mikrokonrolleren is.
2016. nov. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
LED pint a kijelzon, hova kell kotnom? A GND be a a qcontrolleron ?
2016. nov. 16. 15:56
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem erről a displayről az égvilágon semmi adatom nincs, amit Te adtál meg, az csak fizikai tulajdonságai (képátló, felbontás), honnan a fenéből tudjam.

Az adatlapján meg kell lennie.

Azért nagy valószínűséggel ki tudnám találni néhány méréssel, vagy próbálkozással....

2016. nov. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A GND-be nem valószínű, hiszen a kijelző panelon ott van a Vcc és a GND is.

Az inkáb vezérlő láb (fényerő?)

Még azt se látom milyen értékű ellenállás van odarakva.

2016. nov. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Sajna nekem sincs meg datasheet. Most gyorsan ezt talaltam:

[link]

valoszinuleg innend rendeltek.

2016. nov. 16. 21:18
 6/6 anonim ***** válasza:

Na, addig kotorásztam a neten (miközben értelmeset nem találtam), hogy idelöktek egy reklámot, ez már többet mondd róla.

[link]

Legalább tudni, micsoda, erre keress.

2016. nov. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!