Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Vélemények? (többi lent)

Vélemények? (többi lent)

Figyelt kérdés

Azon gondolkozom hogy meglepem magam ezzel karácsonyra csak nincsenek róla vélemények szerintetek?

[link]



2016. dec. 9. 10:19
 1/3 anonim válasza:
NEM ÉRI MEG! Volt egy ilyenem, egyből olyan szar volt hogy *****! Nem éri meg vegyél egy másikat ami nem laptop, figyelj egy sztali gép ennek az árnak a fele, és még jobban is jársz! Remélem megfogadod, egy laptop az, az egy nagy rémálom, hiába i7 meg jó videókártyával rendelkezik de fos, laggos, SŐT ezen az oldalon nem szabad venni. Én egy használt törött cd-és GTA V-t vettem, nem éri meg, vagy te is egy törött kijelzőü szart fogsz venni. Itt egy jó gép amit én még sosem látott módon egész hétem nyomtam, nem áltam meg és kidőltem hétvégén de még mindik csinálni kartam: [link]
2016. dec. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

[link]

Ha legörgetsz az oldal aljára, meg tudod nézni mit tud a 960m. El lehet vele játszogatni, de én nem adnák ki 300 ezret ezért a teljesítményért. Az asztali 960 kb kétszer olyan erős mint a mobil változat és már a sima 960 sem elég mindenre fullhd-ban. Ebből a pénzből egy i5 6500/gtx1060 asztali konfig is kijön, ami porig alázza ezt.

2016. dec. 10. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A GL sorozat egy átfestett X-es gép, műanyag gagyi. Asus G-t nézz vagy N-t, esetleg Dell 7559-et.
2016. dec. 10. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!