Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Vettem egy PowerBank 20000mah-...

Vettem egy PowerBank 20000mah-s akksitöltőt. Hogy lehet ezt a készüléket kikapcsolni? A powerbank felirat folyamatosan változtatva a színét világít. Vagy így ez a normális?

Figyelt kérdés

2016. dec. 12. 19:17
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
A led világítást ki és be tudom kapcsolni egy gomb hosszan tartó lenyomásával. Viszont magát az akksitöltőt nem tudom, maga a powerbank felirat is világít illetve az akksitöltő töltöttségi szintje is. Gondolom ettől is merül maga a töltő, szóval valahogy csak ki lehet kapcsolni, gondolom én.
2016. dec. 17. 17:24
 12/14 anonim ***** válasza:
A töltési szint kijelző ax enyémen is világít mikor töltöm, de ha kihúzom belőle a kábeleket 1 perc után lekapcsol. Az enyém nem merül, hetekig tartom és 100%-on van mikor bekapcsolom.
2016. dec. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
A töltési szint kijelzője egy idő után nekem is kikapcsol, csak maga a powerbank felirat világítása nem múlik el, s nem tudom, hogy az mennyiben meríti még pluszban az akkumulátort.
2016. dec. 18. 12:52
 14/14 anonim ***** válasza:
Miféle felirat az? Tegyél már fel egy fotót! LCD kijelző mint a régi órákban? Az nem fogyaszt majdnem semmit.
2016. dec. 19. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!