Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Üdv Mindenkinek. Ugyanazt a...

Hosszu Árpád kérdése:

Üdv Mindenkinek. Ugyanazt a beszédet és saját zenét is szeretnék közvetíteni 20-30 ember fülébe egy szobában 3 órán keresztül. FM-re gondoltam a zene miatt, de az engedélyköteles. Valakinek van valamilyen ötlete?

Figyelt kérdés

2016. dec. 17. 10:19
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
A helyiség nem nagy 30-40 nm. Az elv olyan lenne mint az autósmozi, csak mindenkinek lenne saját rádiója fülhallgatóval. De nem szeretnék zavarni sem rádióadókat sem a hírközlési hivatalt. Tehát az adás teljesítménye kizárólag erre a szobára lenne méretezve.
2016. dec. 17. 10:22
 2/14 A kérdező kommentje:
Gondoltam Blutooth Hub-ra is de nincs erőforrásom, hogy teszteljek 20-30 BT füllhallgatót, na meg ugye át is kéne rágni magam a BT specifikációján. Szóval BT kilőve.
2016. dec. 17. 10:24
 3/14 A kérdező kommentje:
Walkietalkie, nem rossz elmélet relatív nem is drága, de mivel nincs tapasztalatom ezért nem tudom hogy milyen minőségben játszaná le a zenét egy csatlakoztatott fülhallgatón. Nem tudom hogy kibírna-e 3 órát vagy sem. Ebben kérnék segítséget, hátha valakinek van tapasztalata. Tudok "műsort" szórni Walkie talkie-ra 3 órán keresztül közepesen jó minőségben?
2016. dec. 17. 10:27
 4/14 A kérdező kommentje:
900 Mhz cordless (vezeték nélküli) fülhallgatók. Ugyancsak jó lehet, de nincs ismeretem, hány fülhallgató tud csatlakozni egy adóhoz. De ez tűnik a legjobb megoldásnak idáig, igaz nem a legolcsóbb. Ha valakinek van ebben tapasztalata, akkor kérem segítsen. A kérdésem hány fülhallgató tud csatlakozni egy 900 Mhz-es Cordless adóhoz. Csak hallgatásra használnám, a hallgatóktól nem jönne visszafelé semmilyen jel, max az arckifejezésük :)
2016. dec. 17. 10:30
 5/14 A kérdező kommentje:
Gondoltam még 433 Mhz-es adóvevő építésére, de ugye ebben sincs nagy tapasztalatom, csak néhány Arduino projektet raktam össze azok is inkább csak az alapok voltak. Ha ebben van valakinek tapasztalata, akkor kérem írjon pár sort amin elindulhatok. Köszönöm.
2016. dec. 17. 10:45
 6/14 A kérdező kommentje:
Bocs a 433 Mhz-es megoldás kilőve, nem alkalmas zene átvitelére
2016. dec. 17. 10:51
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

"FM-re gondoltam a zene miatt, de az engedélyköteles. "


Lehet hogy én vagyok eltájolva, de egy FM transzmitter működtetéséhez nem kell engedély.


De még transzmitter se kell hozzá, ha kábelen felfűzöd a füleseket.

2016. dec. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

"FM-re gondoltam a zene miatt, de az engedélyköteles. "

Szerintem kevered a jogdíjjal.

2016. dec. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
2016. dec. 18. 00:08
 10/14 A kérdező kommentje:
2003 Évi C törvény 37/A. §126 (1) A rádiófrekvencia jogszerűtlen, engedély nélküli használata, illetve egyedi engedélyhez nem kötött, jogszerűtlen frekvenciahasználat esetén a Hivatal jogosult a rádiófrekvenciával kapcsolatos tevékenység folytatásához használt eszközt, berendezést hatósági intézkedésként lepecsételni és szükség esetén a Hivatal által meghatározott őrzési helyre elszállítani.
2016. dec. 18. 00:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!