Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen power bankot ajánlanáto...

Milyen power bankot ajánlanátok,5000Ft környékén? Részletesen lent.

Figyelt kérdés
Egy Samsung galaxy s4 készüléket töltenék vele, és egy JBL GO hangszórót. Az elvárásaim, hogy 2x legalább töltse fel 0%-ról a telefont. Fontos szempont még hogy támogassa a gyors töltést (2.1A), és 2 eszközt is lehessen egyszerre tölteni vele. Nézegettem kínai márkákat, de nem tudom mennyire lehet jó a hatásfokuk. Inkább megkérdezem kinek mi a véleménye, tapasztalata. :)

2017. jan. 2. 19:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Mondanám ezt, de sajnos ez nem volna elég 2x feltöltésre, viszont egyik legminőségibb power bankokat gyártó cégről beszélünk.


[link]


Esetleg ha ez belefér, akkor 3x simán feltudod tölteni ezzel a telód, és még akár 1-2x a JBL GO-t is.

Én mindenképp ajánlom.


[link]


Ui.: Elég sok helyen hamisítványt árulnak ezekből, úgyhogy az alábbi linkről érdemes rendelni.

2017. jan. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Megnéztem, a 10000mAh-s Xiaomival én is szemeztem, viszont az árat már soknak találom (persze, a minőséget meg kell fizetni), és csak 1 eszköz tölthető vele egyszerre. Alcor D8000-ret néztem, ami még árban van, és egy Canyon cne-cpb78-at. Mindkettő hasonló szinten van, 5500Ft-ért.

[link]

2017. jan. 2. 22:37
 3/4 A kérdező kommentje:

*javítás

Galaxy s4 akkumulátora 2600mAh, a JBL GO-nak 600mAh.

A telefont nem 0%-ról tölteném, csak 15.

És a Xiaomi 7000Ft-os árához hozzájön még 1000Ft posta költség, így már kicsit borsos az ára.

2017. jan. 2. 22:45
 4/4 nemcso ***** válasza:

Ez az APC 5000mAh 24 hónap gyártói garival szerintem elég lenne :

[link]

2017. jan. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!