Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért van különbség J201 és...

Buella Gyula kérdése:

Miért van különbség J201 és J201 Fet között?

Figyelt kérdés

Amatőr hobbielektronika szinten építek jó minőségü gitárpedálokat.

Úgy gondoltam mindegy honnan rendelek J201 J-fet-et, mert adatlapjuk szerint ugyanaz a specifikációjuk.

Rendeltem Shenzen-ből 30db-ot, rendeltem németországból 30db-ot és nem működik egyik sem, illetve csak erősen megpendítve a gitárt "reccsen" valamennyit.

Most ismét rendeltem németországból, de olyan üzletből, ahol kimondottan diy, "csináld magad" tartozékokat lehet vásárolni.

Ma megérkezett. Ugyanabban az áramkörben kiválóan szólnak.

Ez valami átverés a többivel? Tudom egyáltalán másra használni azokat?

Nem kéne a J201 fet-nek funkcionálisan ugyanannak lennie kerek-e világon mindenhol?


2017. jan. 13. 18:47
 1/1 Szirty ***** válasza:

"Nem kéne a J201 fet-nek funkcionálisan ugyanannak lennie kerek-e világon mindenhol?"


Nem. De mindenhol a gyári adatlapon meghatározott határértékek között kellene lennie a paramétereinek.

A kettő nem ugyanaz, hiszen a specifikáció tartományokat határoz meg (min, max, typical) ezen belül kell(ene) lennie a paramétereknek.


Az áramkörön is sok múlik, mennyire engedékeny ezekre a tartományokra.


No és igen, lehet olyan "hamis" alkatrész ami ezeket nem teljesíti.

2017. jan. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!