Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Acer Aspire Switch 10 vélemények?

Acer Aspire Switch 10 vélemények?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek erről a gépről? Nekem internetezésre, filmnézésre kell, meg ugye a MS Office használatára. Erre alkalmas. De véleményekre vagyok kíváncsi, hogy meddig bírja egy töltéssel? Mennyire gyors? Megbízható? Stb.

#notebook #tablet #Acer aspire switch
2017. jan. 24. 14:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Túlárazott, alacsony teljesítménnyel. Filmnézést elfelejtheted, meg úgy alapból minden lassú rajta.

Muszáj hogy 10colos legyen?

Semiképp, nem ajánlom.

2017. jan. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Unokatesómnak ilyen van, és a fele annyiba került tabletem jobb ennél. Ha feloldja néha befagy és néha be sem kapcsol. Vastag mint egy kupac szar és tényleg túlárazott. A kijelzője szép, ennyi a pozitívum. Inkább vegyél Asus Transformer Mini-t (a 128GB-osat) mert az jobban megéri, újjlenyomat olvasóval is rendelkezik és jóval gyorsabb.
2017. jan. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat:) A végén egy Samsung Active smart lett
2017. jan. 26. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!