Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Annyi lenne hogy van egy...

Annyi lenne hogy van egy igencsak jól kinéző police órám. Szeretném eladni esetleg ismertek valami helyet?

Figyelt kérdés
Vizálló kaucsuk bőr szijja van stb, kb eredeti ára 40 ezer körül volt 2 évvel ezelőtt. Hol tudnám eladni (nem neten esetleg valami orás bolt)? Másik pedig hogy elhagytam róla a kis karikát amibe a szíj maradék részét bele tesszük felcsatolás után azt lehetne potolni valahogy? Illetve annak van külön neve? ( én egy 25 ezer forintra gondoltam érte szerintetek)?

2017. jan. 30. 18:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Svájcit adnak 2 év jótállással...25000.- ért.
2017. jan. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Alig használt cuccot az eredeti ár 50%árért lehet gyorsan eladni.


Ha a cucc komolyan használt akkor 30%ban érdemes gondolkodni.


Ámbátor Magyarországon használtaru-piac erősen túlértékelt (a vékony pénztárcák miatt) így lehet próbálkozni legfeljebb nem veszik meg.

2017. jan. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az árról való elképzelésed nem éppen piac-kompatibilis :) esetleg felteszed ennyiért az aprós portálokra és tetszőleges ideig vársz egy balekra.
2017. jan. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

"igencsak jól kinéző police órám"


Ezt a megfogalmazast .....

25-ert új neves órakat lehet venni nem ilyen semmirevaló divatcikket......

2017. jan. 31. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!