Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A gepemben a winchester nem...

A gepemben a winchester nem mukodik. Elvittem egy szakemberhez es az o allitasa szerint az alaplap letiltja a winchesterem. Velemenyek?

Figyelt kérdés

Alaplap: MSI H110m

Winchester: Tosiba.



2017. febr. 4. 20:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem kell oda szaki meg szaki, nézzél szektorhibát rajta, nem kis idő az biztos de az kell. Leformázod pl MBR-rel és hagy menjen, ha így nem lesz jó akkor kuka, max háttértárolónak ha.. jó.
2017. febr. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ja igen, egy külső dokkoló az kell neki. A formálást stb meg a gép particionálójával megcsinálhatod.
2017. febr. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 holnaptegnapja ***** válasza:

Egy alaplap nem tilt.


Tiltás nincs, csak rossz hardver kapcsolat, vagy beállítás.


De az írásodból nem derül ki, hogy melyik.

2017. febr. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 holnaptegnapja ***** válasza:

A kérdésedre azt gondolom - az alaplapodhoz csatolt vincseszter első beállításaitól kell ellenőrizni a (vezetékes) csatlakozást.


Az első beállítás az, hogy fizikailag megfelelően van e beállítva az alaplap és a rácsatolt vincseszter?

Egyáltalán, illeszthető e a vincseszter ahhoz az alaplaphoz, amivel üzemeltetni szeretnéd?

..és csak utána jön a BIOS beállítás.

2017. febr. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hat ez az egesz ugy nezki az elejetol hogy kaptam egy kekhalalt es utana ateset egy alaplap cseren es egy winchester cseren is. Majd felszerettem volna telepiteni a (eredeti) win10et de nem tudtam,azt irta hogy inditsam ujra a gepet. Persze kiprobatam 32bit es 64bitesel is de ugyse volt jo. De en meg arra is gondoltam hogy egy alaplap frissites nem e megoldas.
2017. febr. 4. 22:07
 6/9 anonim ***** válasza:
Keress egy szakembert es ne bohocot a cirkuszbol. Ha valaki 10 szazalekat tudja mint ami egy informatikustol elvarhato akkor megoldja a problemadat.
2017. febr. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Szakemberhez vittem aki informatikus (kozeli ismeros) es szinten meg csinalta azokat amit irtak. Csak azert kerdeztem mert ez a gepet a Skynetpctol vettem es idovel rakellett jonom hogy borzaszto egy bolt es marn nem szeretnem fel kuldeni mert tudom hogy varhatok ra 1 honapot de nem lesz mas valasztasom.. De nagyon koszonem a segitsegeket tovabbi szepnapot mindenkinek!
2017. febr. 4. 22:41
 8/9 anonim ***** válasza:
Én vettem használtat az Acompontól, semmi bajom velük, megbízható cég. Meg kell nagyon nézni, hol és kitől veszel laptopot.
2017. febr. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
*Avocomp
2017. febr. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!