Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mi lenne a jo valasztas?

Mi lenne a jo valasztas?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeretnek erdeklodni h hanyan vagytok akik laptopon jatszanak ?

Most azoknak a velemenyet kerdeznem.

Azzal a problemaval allok szemben h az asztali szamitogepem meghalt es szeretnek egy uj gepet de ezuttal egy laptopot olyan 80 és 160 000 között elvárásaim nem nagyok annyi hogy havonta egy háromszor négyszer lenne hordva és elmegyek rajta hát kisebb teljesítményt elváró játékok mint például a CS go vagy a league of legends vagy akár még ha belefér az árkategóriában mondjuk nem hiszem de tegyük fel hogy egy GTA 5 vagy egy watch dogs 2 de hogyha ezek nem férnek bele az se probléma tudom hogy az árkategória Laptopoknál elég alacsony és tudom hogy ennyiből nem lehet Gamer laptopot venni de sajnos nekem csak ennyi van rá viszont egyik ismerősömnek van egy asus laptopja ami már lassan négy éves de tudok rajta lolozni szinte akadásmentesen a Csgo az amit kicsit szaggatva viszel az már zavaró szóval azzal nem tudok játszani És amit még nem bír az a heores of the storm szóval nekem egy olyan gép kéne ami a Cs go elviszi És akár tudok rajta world of warcraftozni És ami még szamomra fontos az a lolÉs még azt szeretném kérdezni tőletek hogy ha gépeket nézek miket nézek elsősorban azt tudom hogy két giga RAM nál azért több kell Viszont van a Intel Core blablabla ezeket én egyáltalán nem értek mindegyik hez mas van irva azok na mit vegyek figyelembe mire figyeljek előre is köszönöm a válaszokat!



Utóirat: nem szeretnék olyan troll hozzászólásokat amik nem ide valóak

És mégegyszer megjegyezném hogy tudom hogy a laptop nem játékra való és tudom hogy ennyiért nem tudok Gamarr PCt venni de sajnos nekem ennyim van.

És köszönöm azoknak akik elolvasták és tudtak értékelhető választ hozzáfűzni vagy elolvasták nem tudtak hozzá értelmeset szólni ezért nem írtatok troll komenteket.



2017. febr. 21. 16:54
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]

intel i-s procikat ajánlom (i3 i5 i7)

Ramból.minimum 4gb, illetve arra figyelj, hogy legyen benne valamilyen grafikus kártya(integráltal nem fogsz játszani)

2017. febr. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kosszonom a valaszt meg annyi lenne a kerdesem h a fent emlittet linknel letudtad irni h mi miert felel ott voltak azok a pontok nekem a fele kinai es nem tudom h mit takar video kartyat vagy mit azokat letudnad irni ?
2017. febr. 21. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!